„Kulturalna kariera. Spotkania z absolwentami”

Koło Naukowe Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich studentów oraz zainteresowane osoby na drugie wydarzenie z cyklu „Kulturalna kariera. Spotkania z absolwentami”. Podczas niego rozmawiamy z osobami, które skończyły kierunki w Instytucie Kultury Współczesnej, o ich drodze zawodowej – od studiów do miejsca, w którym ich kariera znajduje się obecnie. Każde spotkanie poświęcone jest absolwentom pracującym w innej gałęzi kultury.

Gośćmi drugiego wydarzenia z cyklu będą: kierowniczka Działu Wystaw i Projektów w Muzeum Kinematografii w Łodzi, Zuzanna Woźniak (absolwentka kulturoznawstwa z 2018 roku) oraz artysta wizualny, pracownik Centrum Fotografii Muzeum Warszawy, Kacper Szalecki (absolwent nowych mediów i kultury cyfrowej z 2020 roku).

Rozmowę poprowadzi Dominika Maciąg z Koła Naukowego Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 20 stycznia o godzinie 17:00 w auli A3 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.