„Kulturalna kariera. Spotkania z absolwent(k)ami”

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Czas: 14 marca 2023 (wtorek) 17:00 - 18:30

Koło Naukowe Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich studentów oraz zainteresowane osoby na trzecie wydarzenie z cyklu „Kulturalna kariera. Spotkania z absolwent(k)ami”.

Podczas wydarzenia rozmawiamy z osobami, które skończyły kierunki w Instytucie Kultury Współczesnej, o ich drodze zawodowej – od studiów do miejsca, w którym ich kariera znajduje się obecnie. Każde spotkanie poświęcone jest absolwentom pracującym w innej gałęzi kultury.

Gośćmi trzeciego spotkania z cyklu będą współpracownicy Teatru CHOREA: aktorka, producentka teatralna i filmowa, koordynatorka wydarzeń kulturalnych i edukatorka, Anna Maszewska (absolwentka kulturoznawstwa z 2016 roku), artystka niezależna, instruktorka i edukatorka teatralna, Ewa Otomańska (absolwentka kulturoznawstwa z 2018 roku)oraz pedagog teatralny i dramaturg, Wiktor Moraczewski (absolwent kulturoznawstwa z 2020 roku).

Rozmowę poprowadzi Mateusz Nowakowski z Koła Naukowego Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 14 marca o godzinie 17:00 w sali 2.03 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Plakat zapraszający na wydarzenie

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź